מחירון ב מ וו iX 2024
ב מ וו iX 2024 עומד במחירון על ₪468,200 במחיר חציוני, בטווח של ₪283,300 עד ₪835,000 לפי רמת הגימור — פער של ₪551,700 בין הזולה ליוקרתית. 20 רמות גימור מתומחרות לשנתון הזה.
- מחיר חציוני
- ₪468,200
- הזול ביותר
- ₪283,300
- היקר ביותר
- ₪835,000
המחירים בעמוד זה נאספו ממחירון יד2 ביולי 2026 — כלומר לפני יותר מ-14 ימים. המחירון מתעדכן באופן שוטף, ולכן התייחסו אליהם כאל טווח ייחוס ולא כאל מחיר עדכני. מחיר המחירון הוא ממוצע לדגם, לשנתון ולרמת גימור במצב סביר, ואינו המחיר שמשלמים בפועל.
מחיר לפי רמת גימור
20 רמות גימור, מהזולה ליוקרתית. השוו תמיד לרמת הגימור המדויקת שמופיעה במודעה — הפער בין גימורים באותו שנתון גדול מהפער בין שנתונים סמוכים.
| רמת גימור | מחיר מחירון | מול החציון |
|---|---|---|
| M-Sport חשמלי אוט׳ 4 דל (313 כ״ס) | ₪283,300 | −₪184,900 |
| M-Sport חשמלי אוט׳ 5 דל (326 כ״ס) | ₪341,700 | −₪126,500 |
| Sport חשמלי אוט׳ 5 דל (320 כ״ס) | ₪346,400 | −₪121,800 |
| M-Tech חשמלי אוט׳ 4 דל (326 כ״ס) | ₪370,700 | −₪97,500 |
| M-Tech חשמלי אוט׳ 5 דל (524 כ״ס) | ₪374,300 | −₪93,900 |
| Ultimate Bronze M60 חשמלי אוט׳ (540 כ״ס) | ₪396,000 | −₪72,200 |
| Ultimate Bronze חשמלי אוט׳ 4 דל (326 כ״ס) | ₪418,500 | −₪49,700 |
| Ultimate חשמלי אוט׳ (524 כ״ס) | ₪433,200 | −₪35,000 |
| Elegant חשמלי אוט׳ (340 כ״ס) | ₪453,800 | −₪14,400 |
| Sport 40 חשמלי אוט׳ (326 כ״ס) | ₪460,900 | −₪7,300 |
| Ultimate חשמלי אוט׳ (326 כ״ס) | ₪475,500 | +₪7,300 |
| Superior חשמלי אוט׳ (524 כ״ס) | ₪475,800 | +₪7,600 |
| Black Edition חשמלי אוט׳ (340 כ״ס) | ₪497,400 | +₪29,200 |
| M-Expressive חשמלי אוט׳ (326 כ״ס) | ₪500,000 | +₪31,800 |
| Ultimate M60 חשמלי אוט׳ (532 כ״ס) | ₪559,800 | +₪91,600 |
| Sport חשמלי אוט׳ 4 דל (524 כ״ס) | ₪594,900 | +₪126,700 |
| Sport חשמלי אוט׳ 5 דל (516 כ״ס) | ₪600,000 | +₪131,800 |
| Ultimate חשמלי אוט׳ (516 כ״ס) | ₪650,000 | +₪181,800 |
| M-Performance M60 חשמלי אוט׳ (532 כ״ס) | ₪800,000 | +₪331,800 |
| Ultimate Bronze חשמלי אוט׳ 5 דל (524 כ״ס) | ₪835,000 | +₪366,800 |
שאלות ותשובות
כמה עולה ב מ וו iX 2024 יד שנייה?
מחיר המחירון נע בין ₪283,300 ל-₪835,000 לפי רמת הגימור, עם חציון של ₪468,200. מכאן יורדים או עולים לפי הקילומטראז' מול הממוצע לגיל הרכב, מספר הבעלים וסוג הבעלות הקודמת — רכב מליסינג או מהשכרה נמכר ב-10 עד 25 אחוזים מתחת למחירון.
למה הפער בין רמות הגימור כל כך גדול?
הפער של ₪551,700 באותו שנתון נובע ממנוע, ממערכות בטיחות ומאבזור. זו גם הטעות הנפוצה ביותר בקריאת מחירון: השוואה לדגם במקום לרמת הגימור המדויקת. רמת הגימור מופיעה ברישיון הרכב.
האם המחירון הוא המחיר שאשלם?
לא. המחירון הוא מחיר ייחוס ממוצע לרכב במצב סביר ובקילומטראז' תקני. הוא נקודת הפתיחה למשא ומתן, לא המחיר הסופי. ההסבר המלא על ההתאמות.
לפני שסוגרים על ב מ וו iX 2024
יש מודעה לב מ וו iX 2024?
הדביקו את הקישור וראו את המחיר המבוקש מול ₪468,200 שבמחירון, יחד עם הקילומטראז', הבעלות והתקלות המוכרות בשנתון.
לבדיקת מודעה חינםעמוד זה מוצג רק כאשר קיימות לפחות 3 רמות גימור מתומחרות לשנתון, כדי לא להציג מחיר על בסיס נתון בודד.