מחירון טויוטה סיינה 2026
טויוטה סיינה 2026 עומד במחירון על ₪395,000 במחיר חציוני, בטווח של ₪199,999 עד ₪499,000 לפי רמת הגימור — פער של ₪299,001 בין הזולה ליוקרתית. 31 רמות גימור מתומחרות לשנתון הזה.
- מחיר חציוני
- ₪395,000
- הזול ביותר
- ₪199,999
- היקר ביותר
- ₪499,000
המחירים בעמוד זה נאספו ממחירון יד2 ביולי 2026 — כלומר לפני יותר מ-14 ימים. המחירון מתעדכן באופן שוטף, ולכן התייחסו אליהם כאל טווח ייחוס ולא כאל מחיר עדכני. מחיר המחירון הוא ממוצע לדגם, לשנתון ולרמת גימור במצב סביר, ואינו המחיר שמשלמים בפועל.
מחיר לפי רמת גימור
31 רמות גימור, מהזולה ליוקרתית. השוו תמיד לרמת הגימור המדויקת שמופיעה במודעה — הפער בין גימורים באותו שנתון גדול מהפער בין שנתונים סמוכים.
| רמת גימור | מחיר מחירון | מול החציון |
|---|---|---|
| 4X4 LE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 7 מק 5 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪199,999 | −₪195,001 |
| 4X4 Limited היברידי אוט׳ 7 מק 5 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪250,000 | −₪145,000 |
| XLE Long אוט׳ 2.5 (245 כ״ס) | ₪278,400 | −₪116,600 |
| 4X2 LE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 7 מק 5 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪280,000 | −₪115,000 |
| 4X2 XLE אוט׳ מיניוואן / MPV 8 מק 5 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪285,000 | −₪110,000 |
| 4X2 XSE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 7 מק 5 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪301,200 | −₪93,800 |
| 4X2 Limited אוט׳ 8 מק 5 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪305,000 | −₪90,000 |
| 4X2 XLE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 8 מק 4 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪309,000 | −₪86,000 |
| 4X4 XSE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 7 מק 4 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪330,000 | −₪65,000 |
| 4X4 LE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 7 מק 5 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪336,600 | −₪58,400 |
| 4X2 LE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 8 מק 5 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪365,900 | −₪29,100 |
| 4X4 LE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 8 מק 5 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪380,000 | −₪15,000 |
| 4X2 LE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 8 מק 5 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪385,000 | −₪10,000 |
| 4X2 LE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 8 מק 4 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪389,000 | −₪6,000 |
| 4X2 Le Plus היברידי אוט׳ 8 מק 2.5 (189 כ״ס) | ₪390,000 | −₪5,000 |
| 4X4 XLE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 7 מק 5 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪395,000 | — |
| 4X4 LE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 8 מק 5 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪410,000 | +₪15,000 |
| 4X4 LE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 8 מק 4 דל 2.5 (245 כ״ס) | ₪410,000 | +₪15,000 |
| 4X2 XLE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 8 מק 4 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪420,000 | +₪25,000 |
| 4X4 XSE Plus היברידי אוט׳ 2.5 (189 כ״ס) | ₪420,000 | +₪25,000 |
| 4X2 XSE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 7 מק 5 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪420,000 | +₪25,000 |
| 4X2 XSE Plus היברידי אוט׳ 2.5 (189 כ״ס) | ₪420,000 | +₪25,000 |
| 4X2 XLE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 7 מק 4 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪420,000 | +₪25,000 |
| 4X2 XLE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 8 מק 5 דל 2.5 (245 כ״ס) | ₪439,900 | +₪44,900 |
| 4X4 XSE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 7 מק 5 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪440,000 | +₪45,000 |
| 4X4 Limited היברידי אוט׳ 7 מק 4 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪440,000 | +₪45,000 |
| 4X4 XSE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 7 מק 5 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪440,000 | +₪45,000 |
| 4X2 XLE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 8 מק 5 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪479,000 | +₪84,000 |
| 4X2 XLE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 7 מק 5 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪480,000 | +₪85,000 |
| 4X2 XLE היברידי אוט׳ מיניוואן / MPV 7 מק 5 דל 2.5 (245 כ״ס) | ₪485,000 | +₪90,000 |
| 4X4 Platinum היברידי אוט׳ 5 דל 2.5 (189 כ״ס) | ₪499,000 | +₪104,000 |
שאלות ותשובות
כמה עולה טויוטה סיינה 2026 יד שנייה?
מחיר המחירון נע בין ₪199,999 ל-₪499,000 לפי רמת הגימור, עם חציון של ₪395,000. מכאן יורדים או עולים לפי הקילומטראז' מול הממוצע לגיל הרכב, מספר הבעלים וסוג הבעלות הקודמת — רכב מליסינג או מהשכרה נמכר ב-10 עד 25 אחוזים מתחת למחירון.
למה הפער בין רמות הגימור כל כך גדול?
הפער של ₪299,001 באותו שנתון נובע ממנוע, ממערכות בטיחות ומאבזור. זו גם הטעות הנפוצה ביותר בקריאת מחירון: השוואה לדגם במקום לרמת הגימור המדויקת. רמת הגימור מופיעה ברישיון הרכב.
האם המחירון הוא המחיר שאשלם?
לא. המחירון הוא מחיר ייחוס ממוצע לרכב במצב סביר ובקילומטראז' תקני. הוא נקודת הפתיחה למשא ומתן, לא המחיר הסופי. ההסבר המלא על ההתאמות.
לפני שסוגרים על טויוטה סיינה 2026
יש מודעה לטויוטה סיינה 2026?
הדביקו את הקישור וראו את המחיר המבוקש מול ₪395,000 שבמחירון, יחד עם הקילומטראז', הבעלות והתקלות המוכרות בשנתון.
לבדיקת מודעה חינםעמוד זה מוצג רק כאשר קיימות לפחות 3 רמות גימור מתומחרות לשנתון, כדי לא להציג מחיר על בסיס נתון בודד.