מחירון טויוטה קאמרי 2024
טויוטה קאמרי 2024 עומד במחירון על ₪162,900 במחיר חציוני, בטווח של ₪120,100 עד ₪313,950 לפי רמת הגימור — פער של ₪193,850 בין הזולה ליוקרתית. 40 רמות גימור מתומחרות לשנתון הזה.
- מחיר חציוני
- ₪162,900
- הזול ביותר
- ₪120,100
- היקר ביותר
- ₪313,950
המחירים בעמוד זה נאספו ממחירון יד2 ביולי 2026 — כלומר לפני יותר מ-14 ימים. המחירון מתעדכן באופן שוטף, ולכן התייחסו אליהם כאל טווח ייחוס ולא כאל מחיר עדכני. מחיר המחירון הוא ממוצע לדגם, לשנתון ולרמת גימור במצב סביר, ואינו המחיר שמשלמים בפועל.
מחיר לפי רמת גימור
40 רמות גימור, מהזולה ליוקרתית. השוו תמיד לרמת הגימור המדויקת שמופיעה במודעה — הפער בין גימורים באותו שנתון גדול מהפער בין שנתונים סמוכים.
| רמת גימור | מחיר מחירון | מול החציון |
|---|---|---|
| LE אוט׳ 2.5 (203 כ״ס) | ₪120,100 | −₪42,800 |
| LE היברידי אוט׳ 2.5 (184 כ״ס) | ₪120,600 | −₪42,300 |
| Le Plus היברידי אוט׳ 2.5 (211 כ״ס) | ₪130,900 | −₪32,000 |
| Comfort היברידי אוט׳ 2.5 (186 כ״ס) | ₪137,500 | −₪25,400 |
| LE היברידי אוט׳ 2.5 (211 כ״ס) | ₪140,500 | −₪22,400 |
| LE היברידי אוט׳ 2.5 (208 כ״ס) | ₪141,300 | −₪21,600 |
| Business Plus היברידי אוט׳ 2.5 (178 כ״ס) | ₪145,200 | −₪17,700 |
| Business היברידי אוט׳ 2.5 (178 כ״ס) | ₪147,000 | −₪15,900 |
| Le Plus היברידי אוט׳ 2.5 (178 כ״ס) | ₪147,500 | −₪15,400 |
| Prestige היברידי אוט׳ 2.5 (178 כ״ס) | ₪148,200 | −₪14,700 |
| XSE היברידי אוט׳ 2.5 (176 כ״ס) [2022-2026] | ₪155,000 | −₪7,900 |
| XSE היברידי אוט׳ 2.5 (176 כ״ס) | ₪155,000 | −₪7,900 |
| 4X4 XSE היברידי אוט׳ 2.5 (184 כ״ס) | ₪155,000 | −₪7,900 |
| SE היברידי אוט׳ 2.5 (178 כ״ס) [2021-2026] | ₪156,100 | −₪6,800 |
| Comfort היברידי אוט׳ 2.5 (178 כ״ס) | ₪157,700 | −₪5,200 |
| XSE היברידי אוט׳ 2.5 (176 כ״ס) [2024-2026] | ₪158,100 | −₪4,800 |
| Executive היברידי אוט׳ 2.5 (178 כ״ס) | ₪158,900 | −₪4,000 |
| Comfort היברידי אוט׳ 2.5 (176 כ״ס) | ₪160,000 | −₪2,900 |
| 4X2 SE היברידי אוט׳ 2.5 (184 כ״ס) | ₪162,000 | −₪900 |
| 4X2 SE היברידי אוט׳ 4 דל 2.5 (176 כ״ס) | ₪162,000 | −₪900 |
| XLE היברידי אוט׳ 2.5 (178 כ״ס) [2018-2026] | ₪163,800 | +₪900 |
| 4X2 SE היברידי אוט׳ 4 דל 2.5 (218 כ״ס) [2023-2026] | ₪165,800 | +₪2,900 |
| 4X4 SE Upgrade היברידי אוט׳ 2.5 (183 כ״ס) | ₪165,800 | +₪2,900 |
| 4X4 XSE היברידי אוט׳ 2.5 (183 כ״ס) | ₪165,800 | +₪2,900 |
| XLE היברידי אוט׳ 2.5 (178 כ״ס) [2020-2026] | ₪166,400 | +₪3,500 |
| XLE היברידי אוט׳ 2.5 (208 כ״ס) [2018-2026] | ₪172,500 | +₪9,600 |
| 4X2 XLE היברידי אוט׳ 2.5 (186 כ״ס) | ₪174,000 | +₪11,100 |
| 4X2 SE Upgrade היברידי אוט׳ 2.5 (184 כ״ס) | ₪175,700 | +₪12,800 |
| XLE היברידי אוט׳ 2.5 (218 כ״ס) | ₪177,600 | +₪14,700 |
| 4X4 SE אוט׳ 4 דל 2.5 (202 כ״ס) | ₪179,600 | +₪16,700 |
| LE היברידי אוט׳ 2.5 (186 כ״ס) | ₪188,300 | +₪25,400 |
| 4X4 XLE היברידי אוט׳ 2.5 (184 כ״ס) | ₪212,600 | +₪49,700 |
| SE היברידי אוט׳ 2.5 (176 כ״ס) [2020-2026] | ₪220,000 | +₪57,100 |
| Business Plus היברידי אוט׳ 2.5 (184 כ״ס) | ₪220,000 | +₪57,100 |
| Le Plus היברידי אוט׳ 2.5 (218 כ״ס) | ₪249,000 | +₪86,100 |
| 4X4 SE Upgrade היברידי אוט׳ 2.5 (184 כ״ס) | ₪249,900 | +₪87,000 |
| Le Plus היברידי אוט׳ 2.5 (208 כ״ס) | ₪250,000 | +₪87,100 |
| Le Plus היברידי אוט׳ 2.5 (176 כ״ס) | ₪250,000 | +₪87,100 |
| 4X2 SE היברידי אוט׳ 4 דל 2.5 (208 כ״ס) | ₪299,900 | +₪137,000 |
| 4X2 SE היברידי אוט׳ 2.5 (176 כ״ס) [2023-2026] | ₪313,950 | +₪151,050 |
שאלות ותשובות
כמה עולה טויוטה קאמרי 2024 יד שנייה?
מחיר המחירון נע בין ₪120,100 ל-₪313,950 לפי רמת הגימור, עם חציון של ₪162,900. מכאן יורדים או עולים לפי הקילומטראז' מול הממוצע לגיל הרכב, מספר הבעלים וסוג הבעלות הקודמת — רכב מליסינג או מהשכרה נמכר ב-10 עד 25 אחוזים מתחת למחירון.
למה הפער בין רמות הגימור כל כך גדול?
הפער של ₪193,850 באותו שנתון נובע ממנוע, ממערכות בטיחות ומאבזור. זו גם הטעות הנפוצה ביותר בקריאת מחירון: השוואה לדגם במקום לרמת הגימור המדויקת. רמת הגימור מופיעה ברישיון הרכב.
האם המחירון הוא המחיר שאשלם?
לא. המחירון הוא מחיר ייחוס ממוצע לרכב במצב סביר ובקילומטראז' תקני. הוא נקודת הפתיחה למשא ומתן, לא המחיר הסופי. ההסבר המלא על ההתאמות.
לפני שסוגרים על טויוטה קאמרי 2024
יש מודעה לטויוטה קאמרי 2024?
הדביקו את הקישור וראו את המחיר המבוקש מול ₪162,900 שבמחירון, יחד עם הקילומטראז', הבעלות והתקלות המוכרות בשנתון.
לבדיקת מודעה חינםעמוד זה מוצג רק כאשר קיימות לפחות 3 רמות גימור מתומחרות לשנתון, כדי לא להציג מחיר על בסיס נתון בודד.